בחזרה לגב עדן - ריפוי עצמי דרך הגב

תגיות
אוריה עמית - מטפלת בשיטת פלדנקרייז מאז 1994

בעזרת שיעורי מודעות דרך תנועת הפלאיים של פלדנקרייז ועקרונות התנועה היעילה שלו, הצלחתי לשקם בעצמי את תנועת ידי הימנית שהיתה מוגבלת מאד במשך שש שנים, כתוצאה מלחץ בחוליות הצוואר, וכתוצאה מתהליכים רגשיים-גופניים שראשיתם בילדות המוקדמת.

לאחר הסמכתי כמורה לשיטת פלדנקרייז, ועל בסיס אחד משלל הכלים הגאוניים שקיבלתי מפלדנקרייז פיתחתי את שיטת "חזרה לגב עדן – ריפוי עצמי דרך הגב".  
כדי ללמוד יותר על השיטה אתם מוזמנים בחום לבקר באתר שלי.

לאחר שהייתי צמחונית שנים רבות, הפכתי בין לילה לטבעונית בעקבות חשיפה לתופעת המשלוחים החיים, לפעילות של אנונימוס ולמידע על המחיר הסביבתי הבלתי נתפס של תעשיית המזון מהחי.
הבנתי שכל עוד אני צורכת מזון כלשהו מן החי, כל המאמצים האחרים שלי להקטין את טביעת הרגל האקולוגית שלי (כמו ייצור חשמל סולרי, הפחתת צריכה, ייצור עצמי של מוצרי הניקוי שלי, שרותי קומפוסט, איסוף מים, שימוש בסלי קניות רב פעמים, שימוש במכונית בדרגת פליטות הנמוכה ביותר וכיו"ב)  בטלים, מבוטלים וחסרי משמעות. 

חמשת עקרונות הקיימות המקובלים: לסרב, להפחית, להשתמש שוב, לתקן ולמחזר, הפכו לשישה עקרונות, כשהראשון והחשוב ביותר בהם הוא טבעונות.

"חזרה לגב עדן" הוא תהליך לימוד מרגיע וידידותי שנעשה באמצעות הדרכה קולית להתמקדות והיכרות מדויקת עם האנטומיה של הגב, עם המפרקים השונים שמגדירים אותו ועם חוליותיו.
באמצעות תנועה קטנה ופשוטה מעוררים בעדינות תנועה בחלקים שהיו רדומים וללא שימוש.
התעוררות התנועה הזו מאפשרת השלמת הדימוי העצמי הגופני התפקודי של הגב. כאבים כרוניים ואקוטיים פוחתים ונעלמים, היציבה משתפרת ועמה תחושת הערך העצמי, תפקוד האיברים הפנימיים המושפעים מלחצים בין חולייתיים ועוד.

מועבר באמצעות טיפולים אישיים, סדנאות, ודיסק לתרגול עצמי (גם קבצים להורדה).

הטבות מיוחדות ובלעדיות לחברי ויגן אקטיב!

  • טיפול ניסיון בהנחה של 20%

  • טיפול 6 חינם בהרשמה לסידרה של 5 טיפולים

  • דיסק לתרגול עצמי מתנה  בהרשמה לסדרה של 5 טיפולים

  • 20% הנחה ברכישת דיסק


תגובות

תגובות

© כל הזכויות שמורות ל-Vegan-Friendly

עוצב בהתנדבות ע"י ברק לאונרד, הראל לוי    נבנה ע"י בזיליקום גידול אתרים מקודם ע"י קידום אתרים עידן בן אור

אתר זה אינו תומך בדפדפן אינטרנט אקפלורר 7

עם זאת, תוכל לעדכן את הדפדפן שלך לדפדפן מודרני בקלות על ידי לחיצה על אחד הלינקים הבאים

Chrome Firefox Opera